berta

Adelīna

Adelīna ir labsirdīga un dzīvespriecīga. Viņas hobijs ir fotografēšana. Ļoti patīk palīdzēt cilvēkiem, pretī saņemot tikai paldies. Pa dzīvi iet ar smaidu sejā, jo zina, ka viss kas notiek notiek uz labu. Ar prieku vasarā lēkā pa peļķēm un dīvaini dejo pie savādas mūzikas.

Henrijs

I’m mostly doing photography and video. Working on some performances and events in Riga and Berlin. Researching new materials and original ideas on works. Interested in themes such as global politics and absurdity of it, multiculturalism. But in the same time the simplicity of life, problems in relationships, love.

Linda

Linda is the founder and guru of youngkim?. After graduating from Chelsea College of Arts, now she's an active young Latvian artist, exhibiting in Riga and abroad. She’s always encouraging us to new experiments, wild adventures and inspiring experiences. Linda likes snowboarding and computer games, and everything that has to do with robots.

Elza

Gatava paust viedokli jebkura par jebko - vislabprātāk kā intereses objektu izvēlas mākslu, mūziku, teātri, dzeju un citas kultūras formas. Izjūtot izteiktu nepieciešamību aspēsties lotosa pozā un nomierināt mākslas iekustinātās domas, reizēm ķeras pie rakstītā vārda kā refleksijas, izpratnes un izpausmes veida, īpašu interesi izrādot par sabiedrības reakciju un attiecībām ar mākslu. Brīvajos mirkļos Elzu var atrast fotogrāfējot, zīmējot vai izdejojot negācijas kādā koncertā.

intagram

Linda Elīna

Ja varētu ceļot laikā, Linda Elīna vispirms izvēlētos doties uz psihodēliskajiem sešdesmitajiem vai tumšajiem deviņdesmitajiem. Kamēr tas vēl nav iespējams, nepieredzēto viņa iepazīst, aizraujoties ar kīno un mūzikas šedevru izpēti. Enerģiju gūst no koncertu apmeklējumiem. Pārdzīvojumu un savdabīgāko novērojumu piezīmes mēdz fiksēt fotouzņēmumos. Sapņo par dzīvi bez miega.

instagram

Edgars

Esmu Edgars un sevi visbiežāk atrodu mūzikā. Uzskatu, ka galvenā sastāvdaļa priekš sasnieguma ir iedvesma. Tāpēc cenšos saglābāt iedesmu sevī un iedvesmot arī citus, jo bez iedvesmas nav izcilības.

instagram

Natālija

Natālija is not tied to any genre of contemporary culture, but is always curious and eager to learn! She loves film, politics and science, but will be devoting herself to studying law in the upcoming years. For Natālija, culture provides the oppurtunity of expression, personal development and education. But most of all she enjoys the simple things - a thunderstorm, a book and letting things be.

instagram

Māra

I enjoy existence

instagram

Kristians

Aizraujos galvenokārt ar kino. Arī ar mūziku un modi. Brīvajā laikā gleznoju, dzeru kafiju un interesējos par Francijas kultūru.

instagram

Aivars Bruno

Meklējot atbildes dzejā un mūzikā.

Marta Madara Grantiņa


Visbiežāk raksta, skatās, darbojas ap mākslu. Citkārt liek puzles un lasa. Interesē dažādi sociālie procesi, reliģijas ietekme uz cilvēku, fotogrāfija, video, kā arī galdniecība.

instagram

Maruta

Mans vārds ir Maruta Mičule un es kūleņoju pa dzīvi (bieži vien arī burtiski). Patīk runāt par visu un visiem, spontāna un vienmēr gatava cīnīties par savu taisnību. Uz ielas esmu sastopama ar austiņām ausīs un daudz laika pavadu vilcienos. Patīk mediji un kultūra, cenšos darīt un uzzināt vairāk šajā nozarē. Ļoti pieķeros filmu un grāmatu varoņiem, kā arī bieži aprakstu cilvēkus, tā, ka ja kādreiz izdošu grāmatu - varbūt tu tur varēsi sameklēt sevi.

instagram

Lauris

Mans vārds ir Lauris. Es fotogrāfēju, lai pamostos, nevis pamostos, lai fotogrāfētu.

instagram

 

Built with Berta.me